Mirza Tarım

Sera ve Toprak Üstü Plastikler

Aylık sera örtüleri, içerisinde bulunan maddeler sayesinde ektiğiniz bitkilerin verimli bir şekilde örtü altında büyümesini sağlar. Bu ürün sayesinde ürünleriniz daha sağlıklı bir şekilde büyür. Uzun ömürlü kullanımı, yüksek dayanıklılığı ile 12-24-36-60 aylık sera örtülerimiz sizlerin de beğenisini..
0TL
Çilek naylonu, açık arazilerde ve seralarda çilek üretimi yaparken sıklıkla ihtiyaç duyulan bir üründür. Çilek naylonu yetiştirilen ürünlerin daha verimli olmasını sağlayarak kalitesinin artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda çiftçiye sulamadan tasarruf sağlar. Sitemizden temin edeceğiniz çilek naylo..
0TL
Havuz naylonu, su biriktirmek amacıyla kazılmış havuzlarda örtü görevi görür. Bu ürünün asıl amacı toprağın suyla etkileşimini önlemesidir. Beton havuz yaptırmak yerine havuz naylonu kullanmak çok daha ekonomik bir çözümdür. Ürünümüz dört mevsim kullanıma uygundur. Özel olarak uyguladığımız testler ..
0TL
Isı perdesi, soğuk havalarda serada yetişen ürünlerin yeteri kadar verim vermesi açısından oldukça önemli bir üründür. Havaların soğuk olduğu zamanlarda seranın iç sıcaklığının korunması ürünlerin iyi yetişmesi açısından oldukça önemlidir. Isı perdesi sera ısı dengesinin sağlanması amacıyla kullanıl..
0TL
Karpuzluk, sera yetiştiriciliğinde üretilen karpuzların olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önleyerek daha verimli bir şekilde ürün üretimi sağlar. Karpuzluk adı ile bilinen sera örtülerimiz bitkilerin yetiştirilmesi için gerekli uygun ortamı sunar. Karpuzluk ürünümüz esnek bir yapıya sahip old..
0TL
Özel muz dış naylonu, muz ağaçlarının dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan bir malzemedir. Muzlar, tropikal bölgelerde yetişen ve sıcak iklimleri seven bitkilerdir. Ancak, soğuk havalarda ve rüzgarlı bölgelerde yetiştirilen muz ağaçları daha fazla korunmaya ihtiyaç duyar. İşte bu noktada özel mu..
0TL
Özel muz iç naylonu, muz yetiştiriciliğinde kullanılan bir tarım malzemesidir. Bu özel iç naylon, muz ağacının köklerini korumak, su kaybını azaltmak ve böcek zararını engellemek için özel olarak geliştirilmiştir. Muz yetiştiriciliği, güneşe, rüzgara ve zararlı böceklere karşı hassas olan muz a..
0TL
Sebze malçı, bahçe ve tarım alanlarında kullanılan bir üründür. Bitkilerin gelişimini ve büyümesini desteklemek için toprak yüzeyine organik veya inorganik malzemelerin yayılması anlamına gelir. Sebze malçlama, bitkilerin kök sistemlerini korurken aynı zamanda toprağı nemli tutmaya yardımcı olur. Bu..
0TL
Sera kuşağı, sera naylonunun üzerine çekilip bağlanan bir üründür. Bu ürün kışın rüzgardan yazın ise güneşten ürünleri korumayı sağlar. Özellikle yeni dikilen fidanların bağlanmasın da ve sabit kalması için de kullanılmaktadır.Kimler Tercih Edebilir?Fındık toplayan kişiler için koruma olarak kullanı..
0TL
Silaj örtüsü, serada ve açık alan arazilerde kullanılan bir tür tarım malzemesidir. Bu örtü, tarım ürünlerini dış etkilerden korumak ve ürünlerin yetiştirme süresini uzatmak amacıyla kullanılır. Silaj örtülerinin ana amacı, bitki örtüsü altında bir mikro iklim oluşturarak bitkilerin daha hızlı büyüm..
0TL
Silaj, su açısından zengin yemlerin havasız bir ortamda ekşitilmesi sonucu ortaya çıkan bir yem türüdür. Bu yem belirli boyutta küçüldükten sonra birtakım işlemlerden geçirilerek boyanır ve silaj streç haline getirilir. Sitemizden temin edeceğiniz silaj streç özellikleri şu şekildedir;5 katlı CO-EX ..
0TL
Solarizasyon, sera içinde üretim yaparken yabancı otlarla mücadele eder. Ürün toprağın 50 metre derinine kadar hükmederek 60 derece sıcaklık sağlar ve yabancı ot tohumlarını yok eder. Solarizasyon olarak bilinen toprak üstü örtülerin altında su buharı yoğunlaşır ve güneş ışınlarını büyük oranda geri..
0TL
Sera sulama hortumu, sera tarımında kullanılan önemli bir üründür. Seraların sıcak ve nemli ortamında bitkilerin büyümesi için düzenli bir sulama ihtiyacı vardır ve sera sulama hortumu bu ihtiyacı karşılamak için ideal bir çözümdür. Sulama hortumu, plastik malzemeden üretilir ve esnek bir yapıy..
0TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)