Mirza Tarım

Klips

8 mm çakma klips, sera örtülerinin gerdirilmesinde kullanılır. Sera örtülerinin demirlere kolayca tutturulmasını sağlayan bu ürün plastik malzemeden üretilmiştir. Ürünümüz son derece kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Bu klips piyasadaki diğer klipslerden farklı olarak çekicin vurduğu yumuş..
0TL
Askı teli, sera ve açık arazi tarım üreticiliğinde domates gibi salkımlı mahsullerin ip ile asılması amacı ile kullanılır. Bir nevi bitki salkım tutturma aparatı olarak da bilinir. Ürünümüz 3 mm kalınlığında paslanmaz demirden üretilmiştir. Askı teli kancaları sayesinde bitkilere bağlanan ipler düz ..
0TL
Baston, bitki salkımlarını tuttururken destek olmaya yarayan bir aparattır. J şeklinde olan bu ürün kullanımı oldukça kolaydır. Kancanın kısa ucu bitkinin sapına, j olan ucunu ise salkıma bağlayarak kullanmanız mümkündür. Salkım bastonun ağırlığı ile sıkışacak ve düşmeyecektir. Her salkım için 1 ade..
0TL
Bitki klipsi, sera içinde üretilen bitkilerin salkımlarını tutturmaya yarayan bir araçtır. Bu araç sayesinde bitkileriniz çok daha rahat bir şekilde gelişir. Bu ürün özellikle domates yetiştiriciliğinde bir ihtiyaçtır. Salkımlar halinde uzanacak domatesleriniz bitki klipsi sayesinde sağlıkla büyüyec..
0TL
Gerdirme lastiği seralarda en sık kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Bu ürün tüllerin havalandırma yaparken zarar görmesini önler. Aynı zamanda sera örtülerinin daha iyi kullanılmasını sağlar. Ürünümüzün temel özellikleri şu şekildedir;Hammadde yapısından dolayı iç örgüsü yüksek kaliteye sahipt..
0TL
Maşon klipsler, sera örtülerinin sera yaylarına tutturulmasını sağlayan c şeklindeki klipslerdir. Firmamızda 21’lik, 27’lik, 32’lik ve 42’lik olmak üzere 4 farklı boyutta maşon klips ürünü bulunmaktadır. Ürünümüz esnek ve kalın yapısı ile sera naylonunun yırtılmasını önler. Üstelik pürüzsüz yüzeye s..
0TL
Misina, seralarda kullanılan ısı perdelerinin daha iyi bir şekilde gerilmesini sağlar. Ürün 2.2 mm kalınlığındadır ve gerdirmeye karşı dirençli olduğundan kolay kolay kopma yapmaz. Bu da ısı perdelerinin daha iyi kullanılması açısından avantaj sağlar. Misina üretiminde polyester hammaddelerinden iht..
0TL
Muz ipi, muz seralarında ürünlerin tutturulması için kullanılan özel olarak üretilmiş iplerdir. Ürünümüz 5 kilogram ağırlığındadır ve fibrilize edilmiştir. Ürünümüzün daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için UV uygulaması yapılmıştır. İp düğümsüz olduğundan dolayı kolayca kullanılabilir ve bu ip sayes..
0TL
Sekmanlı klips, sera örtülerinin sera klipslerine tutturulmasını sağlayan plastik ürünlerdir. Ürün sera oluk ve demirlerine uygun standartta üretilmiştir. Ürünü seraya plastik çekiç ile uygulayabilirsiniz. Ürünümüz güneşe dayanıklı olduğu için çok uzun yıllar boyu deforme olmadan kullanılabilir. Sit..
0TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)